צור קשר

שם מלא: טלפון: מייל:

תקליטן לאירוע בצפון

תקליטן בצפון

DJ אבישי בן חור משמש בתור תקליטן לארוע מכל סוג: חתונה, בר\בת מצווה או אירוע עסקי מזה שנים רבות ומציע שפע ניסיון באספקת שרותי מוסיקה מותאמים בדיוק עבורך.
אבישי יבצע עמכם תיאום ציפיות בו יכיר אתכם ואת העדפותכם המוסיקליות בארוע, על מנת לענות על כל דרישותיכם ולהפיק לכם את הארוע הטוב ביותר עבורכם!
 
בחירת תקליטן בצפון

בחירה של תקליטן בצפון היא אינה ביג דיל, כל מה שעליכם לעשות הוא להכין רשימה של מספר תקליטנים, את הרשימה ניתן להכין ע"י אנשי קשר, קרובי משפחה וחברים וליצור קשר עם כל תקליטן בצפון המופיע ברשימה ולשאול אותו שאלות לגבי הדברים חשובים ביותר אותם תרצו לדעת כמו עלויות וניסיון. עד שתמצאו את התקליטן בצפון אותו תרצו שיהיה אחראי על המוסיקה באירוע שלכם. אם מדובר באירוע גדול, וחשוב להרשים ולגרום לכלל האורחים לרקוד ולהשתגע ברחבת הריקודים, כדאי לנסות להתגמש כמה שאפשר במחיר, מפני שככל שהתקליטן טוב יותר, ככה גם המחיר של אותו תקליטן בצפון יקר יותר.

תקליטן בחיפה

DJ אבישי בן חור מעניק שרותי תקליטן בחיפה מזה שנים רובת ומכיר את כל האולמות המרכזיים בחיפה. פתרון מוסיקאלי מותאם לכל אירוע, לאולם ולבעלי האירוע בהתאמה אישית ומקצועיות גבוהה.

לאחר הבחירה בתקליטן בחיפה לאירוע אשר אתם מתכננים להפיק, יש צורך לשבת עם התקליטן בחיפה ולהתחיל לתאם ציפיות לגבי האירוע, הן מבחינת הסאונד המועדף והן מבחינת התשלום לפי הזמן. יש להסביר לתקליטן לארוע אודות סוג האירוע הקרב והאופי שלו, על מנת שבחירת השירים שיושמעו לאורך האירוע יהיו ראויים. במידה ואתם היחידים המחליטים איזה פלייליסט של שירים להשמיע, אין זה אומר שלא כדאי להקשיב לעצות אשר נותן לכם התקליטן. עליכם להתחשב גם המון באותם אורחים הבאים לחגוג, אתם לא יכולים לשים רק את סגנון המוסיקה שאהוב עליכם.

האירוע ברובו הוא לחוגגים הבאים לשמוח איתכם אז תתחשבו בהם, כמובן שברגעים ספציפים אתם יכולים לשים שירים מיוחדים ובעלי משמעות לגביכם.

תקליטן בקריות

DJ אבישי בן חור מעניק שרותי תקליטן בקריות מזה שנים רובת ומכיר את כל האולמות המרכזיים בקריות. פתרון מוסיקאלי מותאם לכל אירוע, לאולם ולבעלי האירוע בהתאמה אישית ומקצועיות גבוהה.

תקליטן בקריות שינגן מיקסים מקוריים וקצביים בשילובים מפתיעים ויצירתיים בין מזרחית והיפ הופ, ים תיכוני עם דאנס קלאב וטראנס אירופאי... תקליטן לארוע מספק שירותי תקליטן לאירועים , לחתונות וימי הולדת תוך שימוש בציוד ההגברה המתקדם ביותר וידע נרחב לצד ניסיון רב שנים בעבודה עם קהל , תוך אינטראקציה מתמדת עם רחבת הריקודים ודינאמיקה מוזיקלית ספונטאנית , ע"פ בקשות הקהל , גם לאחר שנקבע סט מוזיקלי בהתייעצות עם הלקוח ובהתאם לטעמו האישי... אבישי בן חור הינו תקליטן בכיר בקריות אשר הופך כל אירוע לחגיגה מוזיקלית יוצאת דופן.
 

תקליטן לארוע

טרם בחירת תקליטן לאירוע יש לקחת מספר קריטריונים בחשבוןתקליטן לארוע:
1. האם התלקיטן בעל ניסיון בסוג האירוע שלכם.
2. האם התקליטן בעל המלצות.
3. האם יש לכם כימיה יחד עם התקליטן ואתם משדרים על אותו גל.
4. האם מחירי התקליטן מהסבירים בשוק.

כמובן שההחלטה הסופית תהיה שקלול של כל הקריטריונים בנוסף להרגשתכם שלכם עם התקליטן.

מצאו אותנו בפייסבוק