צור קשר

שם מלא: טלפון: מייל:

תקליטן לבר מצווה

מסיבת בר המצווה של ילדיכם מתקרבת והגיע הזמן לחפש תקליטן? סביר להניח שאם קבלתם המלצות מחבר של חברה, הדרך לאיתור התקליטן תהיה קלה יותר, אך אם קרה ואתם אובדי עצות ולא מצליחים למצוא את האחד המיועד לאירוע שלכם, בדיוק עבור דילמה זו בחרנו לכתוב מאמר זה.

תקליטן לבר מצווה הוא בעל המקצוע החשוב ביותר אותו יש לשלב באירוע של ילדיכם וזאת משום שהאירוע יהיה מורכב מחברים רבים לכיתה הבאים לשמוח איתו בשמחתו. כדי שרחבת הריקודים תהיה מלאה עד אפס מקום בכל האורחים ובכדי שילדיכם יחוש שהחברים ובני המשפחה שמחים בשמחתם, יש להתאים לאירוע את המוסיקה הנכונה להם באופן אישי.

הבחירה בתקליטן עושה את כל ההבדל

כאמור תקליטן לבר מצווה היא בחירה חשובה ובלתי מתפשרת. כדי שתוכלו להיות שלמים עם בחירתכם, רצויי ומומלץ לבחון היטב את התקליטן אותו אתם שוכרים לאירוע של ילדיכם. משום שאין כל דרך לדעת מראש כיצד הוא מפעיל את המשתתפים באירוע, בקשו ממנו לבקר באחד האירועים הקרובים בהם הוא לוקח חלק או לחילופין לבקש ממנו לצפות בווידאו מאירועי בר מצווה אחרים אותם הוא הפעיל, באמצעות המוסיקה אותה הוא ניגן.

כדי שבחירת המוסיקה לא תהיה שרירותית ולא תהיה לשיקול דעתו הבלעדית של התקליטן, נכון שתבקשו מילדיכם לערוך רשימה קצרה (או ארוכה) של השירים אותם הוא ובני גילו אוהבים, כך שהסבירות לריקודים על הרחבה תהיה גבוהה.

עלויות משתלמות

תקליטן לבר מצווה יכול לדרוש את המחיר הנראה לו לנכון בהתאם למקצועיותו ניסיונו ועוד. אין ספק שהאירוע אותו אתם מפיקים לילדיכם דורש הוצאות גבוהות, בין היתר עבור הקייטרינג, עבור האולם, בגדים, אטרקציות ועוד. על כן, בבחירת בעלי המקצוע בכלל ובבחירת התקליטן בפרט, חשוב לוודא שהמחיר אותו הוא דורש אכן עומד בתקציב שלכם ומותאם באופן יחסי למחיר הממוצע בשוק. גם אם המחיר מעט יקר יותר, קחו בחשבון שאתם יכולים להתמקח על המחיר ולבקש ממנו לעשות לכם הנחה כתנאי שתשכרו את שרותיו.

מחפשים תקליטן לבר מצווה? רוצים להפוך את בר המצווה של ילדיכם לאירוע משמח? צרו קשר עוד היום עם D.J אבישי בן חור במספר 052-8933340 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מצאו אותנו בפייסבוק