צור קשר

שם מלא: טלפון: מייל:

תקליטן לחינה

האירוע שפותח את חגיגות הנישואין, הוא החינה. אם בעבר חינה נחגגה בעיקר בקרב עדות המזרח, הרי שבעידן הנוכחי זוגות רבים בוחרים להפיק אירוע אירוסין עוד לפני שהם צועדים אל החופה וקושרים את חייהם לכדי תא משפחתי. חינה דורשת הכנות מוקפדות בהתאם למסורת ולדרישות בני הזוג, על כן שילוב תקליטן לחינה צריך להיות גם הוא במסגרת המסורת המקובלת. לא כל תקליטן יכול להפיק אירוע מסוג חינה אלא אם הוא בעל ניסיון עבר בהפקת חינות ובעל רשימת שירים המתאימה לאירוע ספציפי זה.

כיצד לבחור תקליטן לחינה

בחירת תקליטן לחינה צריכה להתבצע בהתאם לקריטריונים ייחודיים ושונים מאלו שאתם בוחרים תקליטן לחתונה שלכם.

דבר ראשון וחשוב ביותר עליכם לוודא כי התקליטן ביצע בעברו אירוע חינה וכי הוא מכיר את אופי האירוע. כל עוד מחזיק התקליטן בניסיון הנדרש הרי שאתם יכולים להיות רגועים, סמוכים ובטוחים כי הוא מבין את אופי האירוע. לצורך העניין אתם לא תקחו תקליטני מסיבות להפקת חינה משום שהם מתעסקים בליין ספציפי ומסויים שאינו מתאים לאירוע שלכם.

לאחר שבחרתם תקליטן בעל ניסיון בתחום, בדקו מהי רשימת ההשמעה אותה הוא מחזיק בארסנל הפרטי שלו. אם המוסיקה היא מרוקאית בלבד, הרי שאתם יכולים לשער שהוא "חובבן" אך אם ישנם שילובים של מוסיקה ישראלית, מרוקאית, יוונית, טורקית ועוד, אתם יכולים להסיק שהוא מקצוען.

לאחר הבחירה המיועדת שלכם, זה הזמן לבחון את העלות הנדרשות להפקת האירוע מצידו של התקליטן. על פי רוב הזמנת תקליטן לחינה תדרוש עלות ממוצעת אשר שונה מעלויות התקליטן לאירועים אחרים לרבות חתונה ועל כן חשוב שתבחנו את המחירים הממוצעים בתחום. רק לאחר שהבנתם מהו הממוצע אותו אתם צרכים לשלם, בחנו את הצעת המחיר של התקליטן. במידה והחליט התקליטן לגבות מחיר גבוה מהמחיר הממוצע במשק (באופן משמעותי), אל תתביישו לציין בפניו כי בצעתם סקר שוק וכי המחיר שלו גבוה, יכול מאוד להיות שתזכו בהנחה.

מחפשים תקליטן לחינה? רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע משמח? צרו קשר עוד היום עם D.J אבישי בן חור במספר 052-8933340 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מצאו אותנו בפייסבוק