צור קשר

שם מלא: טלפון: מייל:

תקליטן לחתונות

כיום ללא ספק אחד המרכיבים החשובים ביותר של חתונה מלבד האוכל, הינו המוסיקה ובמילים אחרות בחירת תקליטן לחתונה אשר יגרום לערב להגיע לשיאים חדשים. כמובן שהאורחים המבוגרים מקווים שבאירוע יהיה תקליטן חתונה אשר יכבד גם את הדור המבוגר יותר וישמיע גם מגוון שירים נוסטלגיים "להיטים של פעם", כאשר לעומתם החוגגים הצעירים מעוניינים בעיקר שהתקליטן לחתונה ישמיע שירים עכשווים אשר יציתו את האווירה ויגרמו לכולם לעמוד ולרקוד לאורך כל הערב ולבסוף ליפול מן הרגליים.
בחירת תקליטן לחתונהתקליטן לחתונה

אבל ללא ספק שהדבר החשוב ביותר הוא שבני הזוג יהיו מרוצים מן הבחירה בתקליטן לחתונה. לכן חשוב מאוד שבני הזוג יגידרו לעצמם את סגנון המוסיקה המועדף עליהם אשר יושמע בחתונתם כמו עברי, לועזי, דאנס, טראנס, מזרחית ועוד.. רק לאחר שלב זה יהיה ניתן להמשיך ולפגוש תקליטנים שונים ולהתרשם מהם.

אינטראקציה מעולה עם הקהל הארוע, סטנדרטים גבוהים מאוד ורפרטואר מוזיקאלי עשיר הם אלה שהופכים את .D.J אבישי בן-חור לתקליטן ארוע המושלם .

תקליטן לחתונות

כמו כל סידור לאירוע החתונה כדאי להגביל את מספר הפגישות עם תקליטן לחתונות, כל זאת על מנת שלא ללכת לאיבוד ממבחר העצום של תקליטן לחתונות ולהקשות על ההחלטה. כאשר אתם בוחרים תקליטן לחתונות, חשוב מאוד שתרגישו שישנו חיבור איתו ואתם משדרים על אותו גל, אחרת הבחירה באותו תקליטן לחתונות אינה נכונה. הפגישה עם תקליטן חתונות מתחילה קודם כל בהתרשמות ראשונית מאופיו וסגנונו. בפגישה אין המקום לתת את רשימת השירים שאתם מעוניינים בהם בחתונה.

בחירת תקליטן לחתונות

בשלב הבא הולכים לאירוע של בתקליטן לחתונות. לפני שלב החתימה על חוזה , מומלץ ואפילו חשוב ללכת ולראות את התקליטן לחתונות שבחרתם מתקלט באירוע, כמובן שיש לשים דגש על ביקור בחתונה ולא באירוע אחר, הריי לא תרצו לגלות שהסגנון של אותו תקליטן חתונות מותאם יותר לבני בר מצווה. באירוע חשוב לראות כיצד הוא מתזמן ומבצע מעברים בין שירים, כיצד ישנה עלייה הדרגתית בקצב המוסיקה במהלך האירוע, כיצד הוא מתאים את עצמו אם המוסיקה לקהל וכיצד התקליטן לחתונותת משתלב עם המוזמנים ומצליח לגרום להם לרקוד ולחגוג לאורך כל הערב.

השלב האחרון הוא סגירת החוזה. החלטתם שהתקליטן לחתונות מתאים לכם, יש לעגן את ההסכם ביניכם בעזרת חוזה ובנוסף לספק רשימת שירים אשר אתם מעוניינים שיתנגנו בחתונה. חשוב ביותר לבדוק היטב את כל סעיפי ההסכם, לוודא כי כל מה שהובטח בעל פה יופיע גם על הנייר ושכל סעיף ברור לשני הצדדים של העיסקה, לכם ולתקליטן חתונות.
 

תקליטן לחתונה בצפון

תקליטן לחתונה בצפון היודע את מהות השימחה ואת טיבה של המוזיקה שתרקיד את החוגגים בקצב מטריף ובשילובים יצירתיים של מזרחית עם טראנס, פופ אירופאי עם מוזיקה ישראלית ועוד... כל סט נבחר תוך התייעצות מדוקדקת עם הלקוח והתחשבות בטעמו האישי, תקליטן לחתונה בצפון ינגן את השירים האהובים ויוסיף לחגיגה את המגע הרומנטי מבלי לשנות את אווירת הריקודים... דבר שרק תקליטן מקצועי יודע לעשות!
 

בחירת תקליטן לחתונה בצפון

בחירת תקליטן לחתונה בצפון מחייב בדיקה מעמיקה של מגוון תקליטנים. חשוב מאוד שנגיע לפגישה עם תקליטן לאחר שבירננו על פרטים , שמענו עליו המלצות מאנשים שאנו סומכים עליהם או היינו באירוע שבו היה התקליטן.

כיום תחום שרותי המוסיקה לאירועים מלא בתקליטנים לחתונות וקשה שלבחור באחד ללא ידע מקדיםתקליטן לחתונה בצפון.

חשוב שהתקליטן יגיע מתחום החתונות ששונה במהותו מסוג אירוע אחר. חתונה מחייבת דיוק רב בפרטים הקטנים שחשובים לזוג, יסודיות, תשומת לב, ורצון עז לשמח אנשים. ללא כל זה עלול התקליטן לפספס את הרגעים החשובים באמת בארוע שלנו.

מצאו אותנו בפייסבוק