צור קשר

שם מלא: טלפון: מייל:

תקליטן למסיבה

תקליטן למסיבה הוא מסמר הערב שהופך את המסיבה שלכם לאירוע בלתי נשכח. כל סיבה היא אירוע למסיבה וזו ה-סיבה שרבים מקיימים מסיבות מגוונות, בין אם זוהי מסיבת סוף שבוע, סיום לימודים, סיום קורס ועוד. מסיבה על פי רוב מורכבת מאוכל טוב חברים, בני משפחה אהובים ותקליטן המרקיד את כולם לכל אורך האירוע.

איך תדעו שהאירוע שלכם לא מוצלח? רחבת הריקודים שלכם ריקה מאדם או לחילופין מכילה מספר משתתפים מצומצם. כדי שהאירוע שלכם יהיה מוצלח ואין זה משנה מהי מטרתו או היכן הוא מתקיים, עליכם לשכור את שרותיו של תקליטן למסיבה בעל ניסיון וותק רק בתחום.

כיצד לבחור תקליטן למסיבה

  • וותק וניסיון – בבואכם לרכוש את שרותיו של תקליטן למסיבה, עליכם לקחת בחשבון את הוותק והניסיון בו הוא מחזיק. ככל שלתקליטן וותק רב יותר, כך אתם יכולים להיות משוכנעים כי הוא מכיר את העבודה על בוריה וכי הוא ידע לעשות את עבודתו נאמנה ולהפוך את המסיבה שלכם למסיבה הטובה ביותר לה אתם מייחלים.
  • מכשור מחזית הטכנולוגיה – כדי שאיכות השמע תהיה גבוהה, על התקליטן להחזיק במכשור מחזית הטכנולוגיה. עוד לפני שאתם חותמים עסקה עם התקליטן, שאלו אותו באיזה מכשור הוא משתמש, כמה רמקולים הוא יכול לספק ועוד. כמו כן הגדירו לו היכן עתידה להתבצע המסיבה משום שמאפייני הסאונד במקום סגור אל מול מקום פתוח, שונים.
  • התאמה מלאה לקהל המשתתפים – לא כל מוסיקה מתאימה לכל מסיבה, על כן הגדירו לתקליטן בבירור, מי הם המשתתפים באירוע. זאת על מנת שיצליח להכין רשימת השמעה מבעוד מועד בהתאם להעדפה המוסיקלית של משתתפי המסיבה.
  • יחסי אנוש בלתי מתפשרים – על התקליטן בו אתם בוחרים להסתייע להיות בעל יחסי אנוש טובים משום שהוא עתיד לבוא במגע עם משתתפי המסיבה שבדרכם שלהם יפנו אליו לבקש שיר זה או אחר.
  • עלויות סבירות והוגנות – כדי שהמסיבה אותה אתם מארגנים לא תגרום לכם לגרעונות כלכליים, כדי שתבחנו את העלויות בטרם עת.

מחפשים תקליטן מסיבה? רוצים להפוך את המסיבה שלכם לאירוע בלתי נשכח? צרו קשר עוד היום עם D.J אבישי בן חור במספר 052-8933340 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

מצאו אותנו בפייסבוק